Upratovanie v duši

28.06.2018

Ako často doma upratujete?

Denne? Raz za týždeň? Vždy keď je to potrebné?

A ako často upratujete vo svojej hlave?

Svoj domov sa snažíme udržiavať v čistote a poriadku. Myslím, že každá z nás miluje ten pocit, keď je všetko na svojom mieste a byt vonia čistotou. Podobne sa staráme o svoje telo. Hygiena a vzhľad sú dôležité.

Prečo potom tak často zabúdame na svoju myseľ?

Nikoho z nás ani len nenapadne, aby sme zvyšky z obeda zhrnuli do zásuvky a rýchlo ju zavreli v duchu - "ak ich neuvidím, tak mi nebudú vadiť". Neviem ako Vy, ale ja som to ako dieťa skúšala. Nezjedenú desiatu som nechávala v taške alebo v skrini, aby mi mama nefrflala, že som ju nezjedla. Po pár dňoch som sa k nej bála aj priblížiť a mamin hnev určite nebol miernejší.

Avšak, čo sa týka našej mysle, učili nás to doma presne opačne: "Hnevať sa nepatrí" "Teraz neplač!" "Usmievaj sa, keď sa s Tebou rozprávam"....Pokojne sa ponorte do spomienok a ďalšie hlášky doplňte sama. Týmto sme sa naučili všetko, čo nás hnevá, tlačí, či bolí odstrčiť kdesi do kúta a nasadiť si masku.

Časom sme zabudli, kde sme čo poschovávali. Dali sme príkaz vlastnej mysli, že toto už nechceme nikdy vidieť, lebo nám to spôsobuje bolesť. Každý z nás má v sebe mnoho rôznych zabudnutých tajných zásuviek. Občas sú to len nepodstatné drobnosti. Ale stáva sa, že sa medzi nimi skrývajú perly, ktoré nám bránia v živote uspieť. Potom sa čudujeme prečo si nevieme nájsť partnera, prečo si nás ľudia nevážia alebo prečo nie sme úspešné vo svojej práci. Pritom si všetky tieto oblasti blokujeme samé, lebo kdesi v podvedomí, stále existuje presvedčenie, ktoré pracuje proti nám.

Ako z toho von?

Stretávam sa s klientkami, ktoré pochopili a venujú pozornosť svojim myšlienkam a spomienkam. Stále však s výsledkom nie sú spokojné. Problém býva v tom, že mnohé presvedčenia sme si do mysle uložili v útlom detstve a pod vplyvom aktuálnej bolesti sme ich označili nálepkou "TOP SECRET". Mohlo to byť obyčajné detské sklamanie, nad ktorým by sme sa dnes pousmiali. Avšak tým, že sa k nemu nedokážeme dostať, nevieme ho ani spracovať.

Existuje viac metód ako pracovať s podvedomím. Ja sa venujem homeopatii. Nepotrebujem vedieť, kde blok vznikol ani o aké presvedčenie sa jedná. Stačí mi pozorovať jeho dôsledky vo Vašom živote. Ako kruhy na vode, keď do nej hodíme kameň.

Pri konzultácii  sa rozprávame o tom, čo Vás ťaží, kde sa Vám nedarí a ako vo svojom živote konáte. Otvoríme zatuchnuté miesta a s láskou do nich nahliadneme. V starých ranách sa nikdy príliš nevŕtame. Pomocou homeopatík vieme rozpustiť aj tie bloky, ktoré celkom presne nevidíme. Stačí sa sústrediť na kruhy na vode. 

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov