O mne

Mgr. Pavlína Hollá, SAKhom., klasická homeopatka
Mgr. Pavlína Hollá, SAKhom., klasická homeopatka

Volám sa Pavlína Hollá a pracujem ako klasická homeopatka. 

Prapôvodne, kedysi dávno som vyštudovala matematiku na Univerzite Komenského. Konkrétne počítačovú grafiku, ktorej základom je analytická geometria. Ide vlastne o to, ako matematicky popísať okolitý svet, či už plošný alebo priestorový, aby bolo možné jeho obraz vytvoriť v počítači. 

Neskôr som vyštudovala homeopatiu na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie, u MUDr. Petrociho

Homeopatia je veľmi podobná. Ide o to, ako popísať  pomocou príznakov chorobný stav človeka, vytvoriť z nich obraz a nájsť odpovedajúci medzi homeopatikami. 

Homeopatia je mojou vášňou. Komunikujem s klientami, pracujem so študentami a ďalej vzdelávam praktikujúcich homeopatov. 

Sama sa neustále vzdelávam a hľadám ako najlepšie odovzdať poznatky ďalej a najmä ako čo najviac zjednodušiť používanie homeopatie bez toho, aby to narušilo základné princípy jej používania. 

Ak máte problém, s ktorým si neviete rady a chceli by ste sa porozprávať alebo by ste chceli vedieť viac o práci s tabuľkou, pokojne ma kontaktujte. 

Viac informácií o homeopatických konzultáciách nájdete na www.mojahomeopatka.sk . Váš e-mail nebude archivovaný, bude použitý len za účelom odpovede. Viac o ochrane osobných údajov nájdete tu.