Meditácie

pre harmonizáciu svojho tela i mysle

Meditácia SOM V BEZPEČÍ

Táto meditácia je vytvorená za účelom zmiernenia vnútorného napätia a pocitov stresu. Napomáha uvoľneniu a relaxácii. Podporuje naladenie na srdce a prepojenie so svojím telom. Pomáha navodiť stav bezpečia a vnútorného pokoja. 

Keď sme v strese, naše telo je pripravené bojovať alebo utekať. Je v najvyššej pohotovosti. Vtedy nie je čas na regeneráciu, spánok alebo prácu imunitného systému. Preto je dôležité vedieť sa uvoľniť. Aby sme svoje telo podporili v uzdravovaní. 

Meditácia trvá 25 minút a je vytvorená v dvoch verziách. 

Pre začiatočníkov je vhodnejšia prvá verzia.

V prvej verzii získate čisto hovorené slovo s hudbou. 

Druhá verzia je obohatená o binaurálne frekvencie, ktoré ladia váš mozog do hladiny alfa a Solfeggio frekvenciu 396. Táto frekvencia pomáha rozpúšťať pocity viny,  stresu a strachu. Táto frekvencia súvisí s koreňovou čakrou. 

Počúvajte v sede a na mieste, kde vás nebude nikto rušiť. Užite si to ako čas, kedy sa venujete len sebe. 

UPOZORNENIE: V žiadnom prípade nepočúvajte meditácie počas šoférovania alebo ak robíte prácu, ktorá vyžaduje vašu pozornosť. Na obohatenú verziu meditácie je potrebné si zvyknúť. Ak sa pri jej počúvaní nebudete cítiť dobre, vráťte sa k prvej verzii, bez dodatkových frekvencií. Druhú verziu môžete vyskúšať zas po nejakom čase. 

Hudba a frekvencie sú zakúpené z databanky Pohybliveobrazky.cz


Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov