Dávkovanie homeopatík

Pri akútnych ochoreniach doporučujem používať homeopatiká v potencii 30 CH. Táto potencia je bežne dostupná v lekárňach na Slovensku. Ak vo Vašej lekárni homeopatiká nemávajú, verím, že Vám ich radi objednajú

Homeopatiká môžete dávkovať jednorázovo - 3 guličky nechať rozpustiť v ústach. Pred a po podaní sa cca 10 min. neodporúča jesť, piť ani si čistiť zuby.

Alebo si môžete 3 guličky rozpustiť v deci vody. Z tohoto roztoku podávame zo začiatku 1 lyžičku každú hodinu a neskôr predlžujeme intervaly. Ďalší deň môžete podať roztok 5x. Vždy pred podaním dôkladne premiešame.

Do 24 hodín po podaní by ste mali zaznamenať pozitívnu zmenu stavu, t.j. nárast energie, zvýšenie chuti do jedla alebo zníženie intenzity príznakov. Ak sa tak nestalo, zvážte zmenu homeopatika.

Pamätajte, že o svojom zdravotnom stave alebo o stave dieťaťa rozhodujete Vy. Preto sa prosím riaďte zdravým rozumom a v prípade akýchkoľvek pochybností navštívte svojho lekára.

Na stránkach vyjadrujem len svoje názory. Žiadna z uvedených informácií nenahrádza lekársku starostlivosť. Pri akýchkoľvek zdravotných problémoch doporučujem navštíviť lekára  

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov