VIP HOMEO

Ďakujem za Váš záujem o členstvo v klube VIP homeo.

Členstvo v klube bude obnášať vstup do uzavretej časti môjho webu a tajnú skupinu na FB, kde sa budeme vzájomne podporovať a riešiť zapeklitosti, ktoré nás postretnú.

Na webe budú štyri sekcie:

  • Sehgalova metóda: Sem budem postupne pridávať všetky info, ktoré mám - 1 a pol hodinové videá o jednotlivých liekoch. Články s postrehmi k liekom. Rubriky, ktoré nie sú v 199 rubrikách. Tréningové prípady a zvlášť ich riešenia.
  • Klient a ja: Otázky, ktoré nám pomáhajú, pozorovanie ľudí a podobne. Rada by som tam nejakým spôsobom odovzdala ako sa zladiť s klientom a zároveň neprebrať zodpovednosť. Ako ho vnímať a chápať. Ako pozorovať, ako pracovať s deťmi....
  • Moje vnútorné ja: budeme riešiť naše bloky, ktoré nám vyskakujú pri práci s klientom. Ako nezachraňovať a rešpektovať. Ako sa pri práci nezničiť, naplánovať si čas a určiť svoje hranice. Ako nájsť rovnováhu vo všetkých oblastiach života. Náš vzťah k peniazom a marketingu, čo nám bráni v našich úspechoch a podobne. Budeme objavovať svoje špeciálne dary a talenty.
  • Podnikanie: Nastavíme podnikanie tak aby nám prinášalo radosť i peniaze. Budeme sa učiť marketing a posúvať svoju prácu na vyššiu úroveň.

Za Vašu odvahu a trpezlivosť, pretože web sa bude plniť postupne, Vám ponúkam mimoriadnu cenu: 300,- euro ročný poplatok, čo je 25,- euro mesačne = jedna kontrola klienta.

(Pre mojich študentov platí polovičná cena 150,-/rok, pretože zatiaľ budú dopĺňané videá liekov, ktoré sme spolu prebrali)

Verím, že sa jedná o veľmi férovú cenu, pretože sa chcem s Vami deliť o všetky svoje vedomosti a poznatky nazbierané za 22 rokov podnikania, osobného rastu a pozorovania a spoznávania ľudí.

Aj z tohto dôvodu je táto ponuka časovo obmedzená. Je určená pre odvážnych, ktorí sa neboja výziev a pôjdu so mnou do toho naplno.

Ak Vás táto ponuka oslovila, poprosím o uhradenie čiastky 300,- (150,-) euro na účet č: SK39 8360 5207 0042 0126 1432 a informáciu, že idete do toho so mnou do 4.4.19. Ročný poplatok Vám bude platiť do mája 2020.

V prípade, že si môžete dať túto sumu do nákladov, rada Vám vystavím faktúru, len ma prosím pred zaplatením kontaktujte.

Po tomto dátume bude cena vyššia. Ak máte akékoľvek otázky, pokojne sa pýtajte.

Teším sa na vzájomnú spoluprácu

Pavlína

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov